Opel Vectra – Tažný hák

Náhradní díly z vrakoviště - dotazy na náhradní díly Opel Vectra Tažný hák - prodáváme náhradní díly z použitých vozidel z vrakoviště - hledáte-li díly na Opel Vectra a hledáte-li Tažný hák stačí vyplnit náš poptávkový formulář na náhradní díly a náš automatický systém dohledá vámi požadované náhradní díly Opel Vectra Tažný hák ale i jakékoliv jiné díly, které potřebujete – budou-li díly k dispozici spojí se s vámi konkrétní kolega a domluvíte se na podrobnostech vyzvednutí a nebo poslání.

Díly je možné odeslat po celé České Republice – samozřejmě pouze díly, které lze přepravovat. Pro dotazy na náhradní díly stačí vyplnit náš poptávkový formulář a automatický systém automaticky projde všechny naše sklady náhradních dílů a sklady našich partnerů s cílem najít tento náhradní díl co nejblíže Vámi požadované lokalitě – konkrétní kolega se Vám ozve a domluvíte vše potřebné.

Ekologická likvidace autovraků a výkup vozidel

Vlastníte starý pro vás již nepotřebný vůz a chcete jej ekologicky zlikvidovat nebo prodat na náhradní díly – stačí vyplnit formulář na ekologickou likvidaci autovraků / výkup vozidel a naši operátoři se s vámi spojí v co nejkratší době Po-Pá 8-17h. Ekologicky likvidujeme každý kompletní autovrak, který lze natáhnout na odtahovku a vykupujeme vozidla zajímavá na náhradní díly což jsou většinou vozy, které se nezačali vyrábět déle než před 15 lety – nemyslíme tím datum výroby vašeho vozu ale rok, kdy se začala vyrábět generace vašeho vozu.

U vozidel vykupovaných odměna závisí na konkrétním autě, jeho stavu, roku výroby, využitelnosti náhradních dílů z konkrétního likvidovaného vozu a zda je o díly z daného auta ještě zájem. U autovraků pouze likvidovaných závisí výše odměny na aktuálních výkupních cenách železa v ČR a pohybuje se v rozpětí 0-500Kč. Ke každému jak ekologicky likvidovanému autovraku tak vykoupenému vozu je odtah vždy zdarma a protokol o provedené ekologické likvidaci, který potřebujete k odhlášení na dopravním inspektorátu. Ke každému autu je potřeba mít velký technický průkaz a být majitelem a nebo mít od majitele plnou moc a nebo platnou kupní smlouvu. Vozidla pouze vyzvedáváme u zákazníku kdekoliv po ČR – tuto službu nabízíme u zákazníka.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 24h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici. Pokud se do 24h neozveme, je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

 • Nonstop monitorujeme ceny dílů u konkurence a vždy se snažíme mít nejlepší ceny.
 • Neřešíme díly s cenou nižší než 300 Kč — prosíme respektujte to.
 • Není možné, aby jste si vymontovali díly sami z důvodu bezpečnosti práce.
 • Naše sklady jsou po celé ČR ve většině krajských měst a ve větších okresních městech to ale neříká, že konkrétní díl je ve vašem městě ale může být dostupný o 100km jinde — poštou či kurýrem rozesíláme po celé ČR díly, u kterých je to možné.
 • Lokalitou zde uvedenou se myslí lokalita kde jste vy a kde vy díly hledáte ne lokalita kde my máme sklad — toto se v určitých lokalitách může ale nemusí shodovat — berte to tak, že vy zde díl hledáte a náš systém se vám díl pokusí někde najít — ten z našich kolegů/partnerů, kdo vámi hledaný díl bude mít, se vám ozve a můžete se domluvit na podrobnostech.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.


 • MAB reality s.r.o.
  Holečkova 789/49
  150 00 Praha 5, Smíchov

 • IČO:28492676
  DIČ:CZ28492676
  Spisová značka:C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

 • odtahová služba, silniční služba:Ceník služeb
  oprávněné firmy dle kraje:Seznam partnerů
  GDPR:Ochrana osobních údajů

© MAB reality s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. DOTAZY NA DÍLY A VÝKUP/LIKVIDACI POUZE PŘES FORMULÁŘ – e-mail zc.etsivokarv-ylid-indarhan@ofni slouží pouze jako zákonný kontakt.